TIS PELLET

Kotły nowej generacji do spalania pelletu, wyposażone w palnik z automatycznym zapłonem i z ruchomym rusztem ze stali nierdzewnej w celu efektywnego i w pełni automatycznego czyszczenia pozostałości ze spalanego paliwa.
Wykorzystywane do ogrzewania budynków o powierzchni do 1000 metrów kwadratowych.
Firma TIS Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2007 roku. Początkowo firma TIS zajmowała się handlem międzynarodowym w zakresie hydrauliki i ogrzewnictwa W bardzo szybkim tempie uruchomiona została produkcja kotłów co. na paliwa stałe takie jak drewno, węgiel, ekogroszek czy pellet. na terytorium Białorusi w specjalnej strefie ekonomicznej gdzie na dziś zatrudnionych jest kilkadziesiąt osób. Z uwagi na ciągle rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie kotłami na rynku polskim, została uruchomiona produkcja kotłów w Polsce, a konkretnie w Lipsku nad Biebrzą. Doświadczenie, gwarancja jakości zdobyta na wschodnich mroźnych rynkach, pozwala nam przedstawić Państwu produkt pewny i solidnie przetestowany właśnie na tych terenach, gdzie eksploatacja naszych kotłów jest nieporównywalnie bardziej oddającą prawdę o solidności tych produktów, niż na terenach Polski, czy Europy.
Kotty C O na paliwo stałe, to aktualnie sztandarowy produkt Grupy TIS. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TIS PRO

Jest nowoczesnym kotłem nie wymagającym podłączenia do energii elektrycznej, charakteryzuje się długim czasem spalania przy jednym załadunku. Kocioł przeznaczony do spalania drewna, torfu, węgla i odpadów drzewnych, wyposażony w mechaniczny miarkownik ciągu powierza, który pozwala zoptymalizować proces spalania paliwa.

TIS PLUS

To ulepszona wersja TIS PRO. Kocioł wyposażony jest w wentylator podłączony do sterownika kotła, co pozwala na regulację dopływu powietrza i kontroli procesu spalania. Dodatkowo bezpośrednio do komory spalania podawany jest strumień powietrza, poprzez kanały, które znajdują się w tylnej części komory spalania. Dzięki pracy wentylatora i automatyki możliwe jest podtrzymanie ustalonej temperatury i uzyskanie optymalnego spalania paliwa.

TIS PRO DR

Kocioł długiego spalania na paliwo stałe ze specjalnie zaprojektowanym powiększonym paleniskiem. Zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne gwarantują całkowite dopalanie drewna opałowego i innych paliw, a także wysokie właściwości bezawaryjnego działania kotła i jego pracy przez lata.
Kotty PRO DR przeznaczone są w szczególności do spalania drewna każdego rodzaju. Ponadto zapewnia także efektywne działanie przy spalaniu innych paliw takich jak: torf. węgiel, brykiet drzewny i różnego rodzaju odpady drzewne.

TIS uni

Innowacyjny kocioł klasy Premium. Ten typ kotła zalecany jest do spalania takich paliw jak: drewno, brykiet . węgiel i inne odpady drzewne. Seria kottów UNI w fabrycznym zestawie posiada najbardziej zaawansowana nowoczesna automatykę, a także najnowszy modułowy wentylator powietrza wspomagający spalanie i podtrzymanie ognia.
Zaletą kotłów serii UNI jest udane rozwiązanie konstrukcyjne, bardzo duża komora załadunku paliwa i trwały żeliwny ruszt. Dzięki nowym rozwiązaniom tunelowego dozowania powietrza w dolną i górną komorę podczas spalania, otrzymujemy maksymalną ilość energii, a także całkowite wypalanie paliwa.

TiS EKO / HS EKO DUO

Kotły najnowszej generacji z automatycznym podajnikiem paliwa biomasy w postaci pelletu. miatu węglowego oraz ekogroszku. Zautomatyzowana praca kotta pozwala na wykorzystanie wszystkich wymienionych paliw do wytworzenia energii cieplnej w naszych budynkach. Samoczyszczący się podajnik retortowy posiada mechanizm obrotowy z wytrzymałego żeliwa, który optymalizuje proces spalania, jest również niezawodny i ekotogiczny.
Główną cechą tego kotta jest automatyczne utrzymanie procesu spalania od pierwszego uruchomienia kotta. przez cały okres grzewczy. Jednorazowe załadowanie zbiornika, pozwala na bezobsługowg pracę kotta przez kilka dni.

TIS EKO DUO

posiada dodatkową możliwość tradycyjnego spalania drewna.

TVS PELLET / TIS DUO PELLET

Kotły najnowszej generacji do spalania pelletu wyposażone w palnik z automatycznym zapłonem i z ruchomym rusztem ze stali nierdzewnej w celu efektywnego i w pełni automatycznego czyszczenia pozostałości ze spalanego paliwa. Wykorzystywane do ogrzewania budynków o powierzchni do 1000 metrów kwadratowych. Kotły TIS Pellet są w pełni zautomatyzowane. Dzięki pojemnemu zasobnikowi, jednorazowy załadunek paliwa wystarczyć może od 3 do 7 dni.
Moc kottów od 8 do 100 KW. Automatyka TIStronic to najnowsza generacja zarządzania całym systemem grzewczym wraz z ogrzewaniem wody. Maksymalny komfort dla klienta stanowi nowoczesna technologia i długa żywotność kotłów TIS.

TIS DUO PELLET

posiada dodatkowa możliwość tradycyjnego spalania drewna.